Дитяче взуття Minimen

На ринку дитячого взуття компанія «Minimen Ortopedik Ayakkabi» (Туреччина) відома вже більше 30 років. За цей час дитяче взуття Minimen встигло завоювати любов, повагу та довіру батьків, які сьогодні не з чуток знайомі з бездоганною якістю продукції Minimen. Оригінальні колекції Minimen випускаються турецьким виробником спільно з кращими європейськими дизайнерами (італійськими, німецькими та іспанськими стилістами), ось чому кожна пара взуття відповідає новим віянням європейської дитячої моди.

 

Дитяче взуття «Minimen» виготовляється в суворій відповідності з усіма міжнародними нормами безпеки і стандартами якості,  тільки з екологічно чистих матеріалів, які пройшли багаторівневу перевірку на безпеку і якість. Воно абсолютно нешкідливе для малюка і радує око батьків, які, довірившись Minimen, можуть не турбуватися про здоров'я свого чада.

Відмінна якість і прийнятні ціни зробили дитяче взуття Minimen лідером попиту на ринку продукції для найменшеньких. На сьогоднішній день з-під руки досвідчених майстрів виходить більш 400 000 пар взуття на рік!  При цьому щосезону виробник намагається радувати діточок та їхніх батьків новими яскравими колекціями.

Ортопедичне дитяче взуття "Minimen Ortopedik" для найменших: перші кроки

Сьогодні турецька компанія «Minimen Ortopedik Ayakkabi» позиціонується і як виробник ортопедичного взуття для дітей, випускаючи спеціальну серію «Minimen Ortopedik». Дитяче ортопедичне взуття вищої якості! Жорстка підошва, правильний супінатор, жорстка фіксація п'ятки - все це послужить на благо Вашому малюкові: його стопа розвиватиметься правильно, що зробить в майбутньому ніжки красивими і стрункими. Дитяче взуття для найменшеньких, що випускається сьогодні під брендом «Minimen Ortopedik», має відмінні характеристики по зносостійкості і міцності. Будьте впевнені, воно прослужить Вашій дитині вірою і правдою, і розпрощатися з ним Вам доведеться лише в одному випадку - коли ніжка Вашої дитини виросте з розміру черевичок. Але й це не біда: зберігаючи свою якість нескінченно довго, ортопедичне взуття «Minimen Ortopedik» стане в нагоді і для другого, і третього малючка у Вашій родині. В іншому ж випадку, можна подарувати її друзям, діти яких тільки вчаться робити свої перші і найважливіші кроки у житті.


Унаслідок швидкого зростання малюка в перший рік життя, рекомендується уважно стежити за відповідністю розмірів його стопи і розміру взуття. У перші 16 місяців розмір дитячої стопи кожні 2 місяці збільшується в середньому на 1,5 см. Звичайно, з дорослішанням дитини процес зростання знижує обороти, але стежити за тим, яке взуття носить малюк - постійний обов'язок батьків.

MINIMEN забезпечує ортопедичний комфорт малюкам. М'який вплив супінатора "Soft effect" забезпечує дитині комфорт і зручність при ходьбі. Для усунення ковзання ніг вперед і навантаження на пальці більш рухливих дітей, що відбувається при носінні взуття на каблучку, марка MINIMEN виготовила моделі на плоскій підошві, яка забезпечує зручність при ходьбі. У перші роки дитина витрачає багато енергії для ходьби, тому моделі дитячого взуття максимально легкі. Формований задник охоплює зап'ясток ніг.

Внутрішня і зовнішня структура з натуральної шкіри (залежно від моделі), забезпечує регулювання на зміну вологості повітря і всмоктування поту, особливо для дітей, схильних до постійної пітливості ніг. Вироби виготовлені за новітньою технологією, модного дизайну. При виборі взуття для дитини рекомендується купувати взуття з достатнім простором, який сприяє нормальному росту ніг. Поглиблення взуття усуває навантаження на пальці і нігті на ногах дитини - широкий носок забезпечує більш вільний рух пальчиків.

Ортопедичне дитяче взуття Minimen виготовляється з 100% натуральних матеріалів. Більш того, всі використовувані матеріали є гнучкими, що важливо для активних і рухливих малюків. Зручність і комфорт під час ходьби малюкові забезпечує спеціальний ортопедичний супінатор «Soft effect», задня опора якого перешкоджає утворенню та розвитку клишоногості. Дитяче взуття Minimen перешкоджає розвитку плоскостопості і пласкої вальгусної установки стоп.

 

Make a free website with Yola