Каталог дитячого взуття "JUMP"
ВЕСНА-ЛІТО 2012

Торгова  марка JUMP -
виробник якісного  і зручного взуття.

JUMP – це взуття  нової формації і законодавець  мод в стилі  casual. Новий  casual – це не просто зручне взуття – це поєднання  комфортного і модного взуття. Кожна  модель JUMP дійсно відповідає  всім параметрам поняття стиль.

Діти, молодь, дорослі  носять таке взуття  щоденно – на навчання, на роботу, на прогулянку. Нестандартні  дизайнерські  рішення, високоякісні нетоксичні, повітропроникні матеріали створюють комфорт для ніг і підкреслюють індивідуальність.

JUMP – це  не спортивне взуття. 
Це взуття  для активного способу життя.

В нашому магазині Вас чекає широкий асортимент моделей дитячого взуття «Blooms & Jump» з нової колекції 2012 р., оригінальний дизайн, відмінні якісні характеристики.

Каталог дитячого взуття "JUMP" ВЕСНА-ЛІТО 2012

Лейтмотивом колекції є традиційні для Jump напрямки - комфорт, здоров'я і стиль. Дизайнери, що розробляють дитячі моделі, максимально враховують особливості формування і росту та розвитку дитячої стопи, а також спеціально розробляють взуття для активного пересування і невпинного підкорення різних поверхонь.

Весь модельний ряд Jump-Kids надзвичайно яскравий і привабливий, а відхід від стандартних рішень в розробці моделей робить дитяче взуття максимально індивідуальною.

 

Ніжка малюка формується повністю тільки до шести років, тому особливу увагу батьків має бути приділено правильно підібраному взуттю. Влітку малюки найбільш рухливі і їм необхідна свобода дій, і головне щоб взуття не теліпалася, через те, що батьки взяли своєму малюкові взуття на виріст. Літнє дитяче взуття повинне дихати, не дряпати, не натирати ногу дитини і не деформувати її при ходьбі.

У літні місяці найбільш гігієнічне легке відкрите взуття з широким вирізом - сандалії, босоніжки, туфлі шкіряні, або туфлі на шкіряній підошві з верхом із текстилю та інших матеріалів з пористою структурою (рогожка, джинсова тканина та ін.) Таке взуття сприяє гарному провітрювання і швидкому випаровуванню поту за рахунок циркуляції повітря навколо стопи (завдяки підбору матеріалу, але частіше ажурному візерунку верху взуття).


Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola