Дитяче взуття від B&G 

Ми раді запропонувати вам відмінне дитяче взуття від національного виробника за найкращою ціною.

Дитяче взуття від B&G - одного з найвідоміших виробників в Україні з 1999 року, користується популярністю у батьків і подобається малюкам. Якщо ви запитаєте, яке саме надійне, зручне і одночасно дешеве дитяче взуття в Україні, будь-який дбайливий батько і мати скажуть, що B&G. Саме це дитяче взуття буде зручним вашій дитині,  - тут враховано питання комфорту, самопочуття, вільного руху, ортопедичних аспектів розвитку дитячої стопи, екологічна безпека. Адже здоров'я і щастя дитини - найцінніше, що є в нашому житті.

Кожна модель створена професіоналами B&G  з любов'ю, як для власних дітей. Використовувані матеріали ніколи не заподіють шкоди здоров'ю вашої дитини. Дитяче взуття B&G виконане з екологічно чистих матеріалів, має сертифікати відповідності та відповідає всім гігієнічним нормам. 

Якщо вам потрібне надійне, сучасне дитяче взуття за нормальною ціною - значить, ви прийшли за адресою. B&G - виробник високоякісного взуття для дітей.

Асортимент дитячого взуття від B&G представлений для дівчаток і для хлопчиків і охоплює всі вікові категорії: пінетки, черевички, туфлі, чобітки, спортивне та інше якісне дитяче взуття.  


Діти з величезним задоволенням носять нарядне, яскраве і водночас м'ягке та комфортне взуття B&G.
Придбавши хоча б раз симпатичні мокасини або босоніжки  від B&G, ви більше не захочете змінювати надійну марку. 

B&G
ПРЕДСТАВЛЯЄ


 


Чобітки і черевики BG Termo ​​-
дуже теплі, водонепроникні і легкі.

B & G Termo випускається з застосуванням високотехнологічних матеріалів і технологій, застосовуються мембранні тканини, які забезпечують термоефект і водонепроникність, а також матеріали, які значно полегшують взуття. У такому взутті менше утеплювача, воно легше за рахунок того, що мембранна тканина сама по собі тонка і легка, але при цьому створює термоефект в черевику, здатна зберігати тепло і не промокає. Взуття просте в догляді: досить сполоснути зверху. При виробництві термовзуття враховується той факт, що дітям не властиво берегти речі. Ось чому в такому взутті використовується додатковий захист: трохи виступаюча підошва, носочок з нашивкою з стійкої до подряпин і пошкодження тканини. Взуття із застосуванням сучасних синтетичних і натуральних тканин і матеріалів надовго зберігає "товарний" вигляд. 

Оперативна розробка вебсайтів
Магазин дитячого взуття
 

Make a free website with Yola