Дитяче взуття «Шалунішка»

модельне, спортивне, щоденне дитяче взуття
- від ясельного до підліткового віку

І діти, і дорослі вже добре знають емблему компанії у вигляді маленької веселої собачки. Вперше з'явившись в 2001 році, цей щасливий логотип тепер завжди присутній в оформленні вітрин роздрібних магазинів, що реалізують дитяче взуття торгової марки «Шалунішка», на рекламних матеріалах, на сувенірній та поліграфічній продукції. Маленька собачка на кожній парі дитячого взуття - це не лише гарантія високої якості, але й гарантія безпеки і зручності при носінні дитячого взуття «Шалунішка» (Росія).

Пара дитячого взуття цієї торговельної марки може стати самою першою парою в житті малюка.
«Шалунішка» пропонує взуття для дітей від 1 року до 14 років (з 20-го по 36 розміри).

Це дитяче взуття не тільки зручне, легке, чепурне і практичне. Воно також може бути використане для профілактики патологій стопи - вклеєна ортопедична устілка служить для запобігання виникнення плоскостопості. Можна сказати, що дитяче взуття від «Шалунішки» сприяє правильному формуванню склепіння стопи і практично гарантує маляті красиву ходу.

Дитяче взуття виготовлене із сучасних матеріалів, з використанням самих передових технологій, з устілкою-супінатором, високим жорстким задником, і гнучкою, м'якою підошвою. Вся продукція сертифікована і відповідає всім вимогам що висуваються до дитячого взуття.

  • «Шалунішка» - це дитяче взуття для самих веселих, бешкетних, і допитливих, маленьких особистостей на землі;
  • «Шалунішка» - це дитяче взуття, в якому цікаво і комфортно гратися, стрибати, бігати. Та й взагалі, у взутті «Шалунішка», кожен малюк здатний творити чудові справи!
  • «Шалунішка» - це дитяче взуття, в якому комфортно і весело крокувати вперед по життю!

Наш магазин дитячого взуття надає вам можливість купити взуття для дітей за доступними цінами від виробника.

У нашому магазині ви зможете придбати дитяче взуття з весняної, літньої, спортивної, модельної, щоденної, ортопедичної та профілактичної колекцій для хлопчиків і дівчаток, від ясельного - до підліткового віку.

Продукція ТМ "Шалунішка" сертифікована в Україні і повністю відповідає всім вимогам, що пред’являються до якості дитячого взуття. 

КОЛЕКЦІЯ ОРТОПЕДИЧНОГО ВЗУТТЯ
ТМ  «Шалунішка ортопед» для малят

Дитяче взуття «Шалунішка» - ця марка сама говорить за себе! Кожна дитина живе у своєму, вигаданому світі. Цей світ радісний і чудовий, і пахне цукерками. Ваш маленький «Шалунішка» буде Вам вдячний за те, що Ви розумієте його. Адже дитяче взуття, вироблене компанією «Шалунішка» - дивовижно підходить до будь-якого дитячого характеру. Виготовлене із сучасних матеріалів, з використанням самих передових технологій, з устілкою-супінатором, високим жорстким задником, і гнучкою, м'якою підошвою, сприяє правильному формуванню склепіння стопи, відповідає всім вимогам що висуваються до дитячого взуття. Крім того, воно м’яке, легке і міцне.
 

Повсякденні туфлі ТМ «Шалунішка» необхідні в сонячні весняні та дощові осінні дні.
Дитяче взуття розробляється провідними фахівцями українських і російських дизайнерів і модельєрів, тому «Шалунішка» вирізняється не тільки практичністю, яскравістю, зносостійкістю, і відповідністю вимогам украінських погодних умов, але й чудовим зовнішнім дизайном. Модельне дитяче взуття «Шалунішка» - особливо унікальний продукт, оскільки поєднує ще й стиль, солідність навпіл із зручностями використання взуття.

Колекція весняних демісезонних черевичків і чобіт ТМ «Шалунішка»

Дитяче взуття Шалунішка виготовлена з натуральних матеріалів: натуральна шкіра, натуральне хутро, нубук, що дозволяє дихати дитячій ніжці.
Усі моделі дитячого взуття характеризуються наявністю високої жорсткої п'яти та спеціалізованої устілки-супінатора.  Бічні елементи взуття дозволяють зафіксувати стопу дитини. Взуття має оптимальний каблук і гнучку підошву.

Магазин П’ЯТОЧКА
 

Make a free website with Yola