ДОСТАВКА І ОПЛАТА 

Замовлення:
  1. В піктограммі "Каталог" виберіть сезон, який Вас цікавить.
  2. Виберіть модель та запишіть або запам'ятайте її артикул.
  3. Повідомте даний артикул менеджеру магазину телефонним дзвінком або надішліть через форму зв’язку "Доставка і оплата"-"Замовлення взуття"
Доставка:
  1. Відправка товару здійснюється після попередньої оплати коштів на картку " А-Банк" або " Райффайзен Банк Аваль"протягом 1 доби в будь-який регіон України.
  2. Термін доставки замовленого товару складає ваід 1 до 3 діб в залежності від  вибраного перевізника і віддаленості населеного пункту.
  3. Перевізниками можуть бути такі транспортні компанії як: Нова пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, САТ та ін.
  4. Доставка можлива в населені пункти, в яких є представництва кур'єрських служб 
  5. Ми не несемо відповідальності за термін доставки і якість роботи вибраної Вами транспортної компанії.
Оплата:

        1. Оплата здійснюється шляхом переказу ( перерахування) коштів на картку " А-Банк" або " Райффайзен Банк Аваль". Після того як Ви здійснили оплату обов'язково повідомте про це СМС повідомленням або телефонним дзвінком. Після цього дочекайтесь СМС повідомлення з номером декларації Вашого замовлення. Не потрібно зайвий раз телефонувати Ви забираєте час у менеджерів магазину і Ваше замовлення на відправку формується від того довше. Поважайте будь-ласка працю інших людей.

        2. Всі транспортні витрати оплачує покупець при отриманні замовлення на складі представництва кур'єрської служби. Якщо модель "не підійшла" за фасоном, за об'ємом або з інших причин дану модель Ви повертаєте на магазин, при цьому оплату здійснюєте Ви.

      3При замовлення 2-х і більше пар взуття транспортні послуги оплачує магазин.

ЗАМОВЛЕННЯ ВЗУТТЯ

Стать дитиниУВАГА:

Кольорова гамма взуття в оригіналі і на фотографії на сайті можуть дещо відрізнятися. Всі характеристики та індивідуальні властивості, які цікавлять, Вас перепитуйте у менеджера.

Консультація і прийом замовлень

за телефоном:

 тел. моб: (067) 363 02 12 

Магазин П’ЯТОЧКА
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Make a free website with Yola