Як правильно визначити розмір стопи дитини? 

    Розмір взуття дитини визначається довжиною стопи в міліметрах. В силу різних обставин в різних частинах світу використовують різні розмірні системи для взуття, і пов’язано це в першу чергу з вихідною одиницею вимірювання довжини стопи. Найбільш популярні з них – штихмасова і метрична.

В метричні системі за розмір стопи приймається довжина стопи в міліметрах. Інтервал між суміжними розмірами складає 5 мм. Розмір позначають трьохзначним числом 230,  235,  240 або 24;  24,5; 25.
Повнота виражається в цифрах від 1 до 12 з інтервалом 4 мм.

В штихмасовій системі за одиницю довжини устілки прийнятий штих – стара французька мірка довжини, яка рівна 2/3 см або 6,67 мм. Повнота вимірюється в цифрах від 1 до 8 з інтервалом 3 мм.

В англійській системі вимірювання розмірів проводять в дюймах: 1 дюйм = 2,54 см. Точкою відліку розмірів взуття прийнятий стандартний розмір ноги новонародженого, який дорівнює 4 дюйми. Повнота в цій системі позначається літерами A, B, C, D, F.

     Купівля взуття нерідко стає для батьків справжнім випробовуванням, оскільки дитина не хоче міряти запропоновані батьками моделі або взагалі влаштовує істерику в магазині, тому деякі батьки купують взуття без малюка. Для того щоб коректно підібрати відповідний розмір, треба правильно виміряти ніжку дитини. 

     Всі заміри і примірки треба виконувати тільки в положенні стоячи. В положення стоячи ніжки більші ніж  в положенні сидячи чи лежачи оскільки вага тіла діє на них і збільшує їх на 3-5 мм. Якщо розміри правої і лівої стопи не співпадають - беремо за основну ту, що більша і заокруглюємо до значення в півсантиметра. 

     Не допускається вимірювання стопи сантиметровою стрічкою, оскільки вона розтягується і Ви отримаєте неправильний замір. Використовуйте для цього лінійку або рулетку.


 Способи заміру стопи

 Спосіб 1

 Проведіть посередині листа паперу пряму лінію і поставте ніжку дитини на лінію так, щоб вона проходила як вісь посередині п'ятки і великого пальчика
 Поставте на проведеній лінії відмітки 
 Виміряйте довжину отриманого відрізку лінійкою

 Спосіб 2 

  Покладіть листок паперу на підлогу

 На листок поставте ніжку в упор до стіни і зробіть відмітку біля великого пальчика

  Лінійкою зробіть вимірювання даного відрізку

Орієнтовна розмірна шкала взуття

 

Що робити, коли дитяча ніжка "нестандартна"?

 

       Якщо у Вашої дитини ніжка має значну повноту, або навпаки дуже "худа" , має "високий" чи "низький" підйом, то це говорить про те, що ніжка Вашої дитини "нестандартна". В цьому випадку щоб поміряти правильно ніжку до вищенаведених замірів добавляться ще декілька, а саме.
 
 
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola