Поради по догляду за дитячим взуттям

     Найбільше дістається черевикам - у них ми ходимо і по бруду, і по воді, і по снігу; за теплої і за холодної погоди. Звісно, - це псує їх вигляд. Тому за взуттям потрібно доглядати та піклуватися.
      Перше, що треба зробити, зайшовши до домівки, - привести до ладу взуття. Черевики від бруду спочатку потрібно почистити спеціальною щіткою, витерти вологою, а потім сухою м`якою ганчіркою. Взуття не можна мити довго, і робити це потрібно так, щоб вода не потрапляла всередину.  А після того, як помили, черевики слід витерти та висушити, і лише потім використовувати крем.

Правила експлуатації взуття

КУПІВЛЯ                 Купуючи взуття приділіть увагу, щоб розмір та повнота обраної пари відповідали параметрам дитячої ноги, стопа не повинна бути стиснута. При невідповідності розмірів та повноти може виникнути деформація взуття, розриви швів, поява тріщин та заломів.

 

ЧИЩЕННЯ            Взуття із шкіряним верхом.   З забрудненого взуття видаліть пісок та бруд, вологою м'якою тканиною очистіть її поверхню. Чистіть поверхню взуття повільно без надання сили, щоб зовнішні волокна залишались не пошкодженими та матеріал не втратив свій зовнішній вигляд. Після чистки висушить взуття при кімнатній температурі та обробіть кремом. Взимку краще використовувати креми, в складі яких є органічні розчинники, що утворюють повітрянепроникну плівку для збереження тепла

                                 Взуття із верхом з замшу та нубука.  Забруднене взуття висушить при кімнатній температурі. Спеціальною щіткою або гумкою видаліть пісок та обробіть засобом для чищення замші та нубука. Чистіть поверхню взуття повільно без надання сили, щоб не пошкодити зовнішні волокна, та щоб матеріал не втратив свій зовнішній вигляд.

                                Взуття замшеве можна чистити мильною водою з розчином аміаку. Жирні плями можна вивести бензином або тальком, який через деякий час потрібно зчистити жорсткою щіткою. Також потрібно купити спеціальний спрей, який навіть дуже заношену замшу зробить як нову. Але якщо під рукою немає спрею, відновити ворс можна за допомогою звичайнісінької гумки або потримавши черевик над парою.

                                Взуття з лакованої шкіри треба чистити ганчіркою. Такі черевики рекомендується переодично змащувати рициновою олією і протирати клаптиком м`якої тканини. Лаковані черевики не рекомендується носити постійно, а тим паче за поганої погоди - від вологості та бруду поверхня тьмяніє та з’являються дрібні тріщинки. 

 

ПРАННЯ                 Прання будь-якого взуття забороняється.

 

СУШІННЯ                Якщо взуття намокло, сушіть його при кімнатній температурі. Не сушіть взуття на батареях або за допомогою нагрівальних приладів - це може зіпсувати шкіру, краще щільно напхати паперу або купити спеціальну сушилку. Щоб взуття не деформувалося при сушінні, використовуйте спеціальні колодки або розтяжки. Волога зникне із взуття  приблизно  через  20  годин.   Періодично  провітрюйте  взуття.

 

ОБРОБКА               Перед використанням, взуття треба захистити за допомогою крему. Крем слід наносити кілька разів з перервами на його висихання.Щоб взуття довгий час зберігало новий зовнішній вигляд, не промокало та не втрачало форму, регулярно використовуйте крем для догляду за взуттям. Щоб на взутті не з'являлися плями від солі, рекомендуємо регулярно використовувати водовідштовхуючі засоби.

 

ЕКСПЛУАТАЦІЯ      Придбане Вами взуття не призначене для використання в екстремальних умовах. Уникайте попадання на взуття їдких речовин. Не залишайте взуття на довгий час на сонці або біля нагрівальних приладів, це може призвести до вицвітання покриття шкіри та втрати зовнішнього вигляду.Взувайте взуття тільки розшнурованим (розстебнутим), користуйтеся ріжками для взуття - це допоможе запобігти розриву заднього шва та збереже форму взуття. Не знімайте взуття, наступаючи на задник, цим Ви запобігаєте відриву підошви.Дбайливо поводьтеся з декоративною фурнітурою модельного взуття, не перетягуйтешнуркивуникненнярозриву шкіри та кріплення.Не використовуйте одну й ту ж саму пару взуття щодня, виробу необхідно дати відпочити. Оптимальний варіант - мати 2-3 пари взуття на кожний сезон.

Не використовуйте модельне взуття для носіння по гравію, щебеню, на снігових та мокрихпокриттях,особливотам, де присутня технічна сіль.

Також проблеми виникають з блискавками - не застібається, зламалася, розстібнулася, «зажувала» колготи тощо. Щоб блискавка на черевиках була більш рухомою, її треба почистити зубною щіткою і намастити вазеліном. Залишки вазеліну слід витирати м’яким папером. Також зубчики блискавки можна натирати парафіном.

 

ЗБЕРІГАННЯ          Щоб зберегти форму взуття при довгостроковому зберіганні користуйтесь спеціальними внутрішніми вставками. Зберігати взуття слід в картонній коробці, мішку з тканини або спеціальній шафі при температурі від +14С до +25 С.

 

ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА       При додержанні умов експлуатації та зберігання взуття гарантійний термін носки взуття встановлюється згідно з нормативною документацією на даний вид продукції:

  • взуття із шкіряною підошвою з гумовою вставкою - 45 днів.
  • взуття із підошвою з шкірволону, стироніпу, транспорту, полівінілхлориду - 60 днів.
  • взуття із підошвою з пористої гуми, поліуретану, термопластичного еластомеру - 70 днів.

Гарантійний термін експлуатації взуття обчислюється з дня продажу через роздрібну мережу, а для взуття придбаного заздалегідь -
з початку відповідного сезону:

  • Зимовий сезон                  з 15 листопада до 15 березня
  • Літній сезон                       з 15 травня до 15 вересня
  • Весняно-осінній               з 15 вересня до 15 листопада, з 15 березня до 15 травня

Перелік нормативно-технічної документації, вимогам якої має відповідати взуття:

  1. ТУУ 00308169-03-99 «Обувь повседневная клеебортового метода крепления»

  2. ТУУ 00308169-09-2000 «Обувь повседневная»

  3. ТУУ 00308169-10-2000 «Обувь детская»
 
 
 

Make a free website with Yola